עורך דין רשלנות רפואית שלומית ברק - מומחית בתחום הרשלנות והנזיקין

שלומית ברק – עורך דין רשלנות רפואית ונזיקין מומחית בתחומי רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

אודות עורך דין רשלנות רפואית שלומית ברק

שלומית ברק עו"ד רשלנות רפואית מומחית בתחום הנזיקין והרשלנות התחילה את דרכה ואת ההתמחות מתוך רצון לעזור למשפחות אשר נפגעו והגורל לא שפר עליהם, לאותם המשפחות אין דרך להחזיר את הגלגל לאחור.

 

הדבר היחיד שיכול לנחם מעט את המשפחות זה פיצוי כספי והודאה של צוות רפואי שאכן הייתה רשלנות רפואית, קל וחומר במקרים של מוות שהיה אפשר למנוע.

 

פיצוי עקב רשלנות רפואית זו אחת התביעות הסבכות ביותר המצריכה ירידה לפרטים אישים, שלבי איסוף החומרים, קבלות חוות דעת רפואיות והוכחה לקיומה של רשלנות רפואית.

 

תהליך תביעות רשלנות רפואית הוא תהליך ארוך ומפרך שעורך כמה שנים ועל התובע להתמודד עם הכאב והסבל פעם נוספת.

 

עורך דין רשלנות רפואית שלומית ברק המתמחה בתחום הרשלנות מעל 20 שנה, פיתחה שיטת תביעה המקלה עליכם משמעותית מבחינה פיננסית ומבחינה נפשית.

 

במשך 20 שנה ריכזנו את מיטב המוחות בארץ בתחום הייעוץ משפטי רפואי, בפגישת ייעוץ ללא תשלום עו"ד רשלנות רפואית שלומית ברק תוכל לבחון את המקרה לעומק לראות אם אכן אפשר לתבוע, מרגע זה המושכות עוברות לעורך דין רשלנות רפואית שלומית ברק ולצוות המומחים שלה בתחום הרשלנות הרפואית.

 

הסחבת של איסוף החומרים וחוות הדעת הטרטור מבית חולים לבית משפט וחוזר חלילה נמנעים מכם. הלקוח מגיעה לפגישה אחת בלבד ומכאן המערכת שלנו עובדת למענכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם עוברים לטיפול ארוך ומסור ליווי אישי וייצוג מלא על ידי עורך דין רשלנות רפואית מומחה עד לקבלת הפיצויים.

 

עו"ד רשלנות רפואית שלומית ברק מתמחה בתביעות נזקים ובמקרים של רשלנות ובתביעות בעקבות תאונות כגון תאונות דרכים ותאונות עבודה.

משרדה של שלומית ברק אינו דורש שכר טרחה, התשלום הוא על בסיס הצלחה בלבד!